Upravit vyhledávání »
Pokročilé vyhledávání

Kariéra v MAMA CAR

OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Zajímáte se o automobily a baví vás obchod? Jste aktivní, výřečná osobnost? Chcete si o výši svého výdělku rozhodovat sami? Pak jste to právě vy, koho hledáme. Pracujte ve společnosti, která patří k nejvýznamnějším prodejcům na trhu s ojetými automobily.

Požadujeme:

  • základní znalost vozů ( technické znalosti, značky, modely, ceny, atd. )
  • středoškolské vzdělání
  • komunikační schopnosti
  • proaktivní přístup
  • chuť na sobě pracovat a dále se rozvíjet

Nabízíme:

  • garantovanou nadstandardní mzdu
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • možnost ovlivňovat si výdělek na základě svých schopností
  • kompletní podporu a zaškolení
  • možnost kariérního růstu díky významnému rozvoji celé firmy
  • zázemí stabilní, ryze české společnosti
  • motivující platové ohodnocení ( základní plat + provize )
  • pracoviště Praha- Kunratice
Náplň práce:
  • Aktivní komunikace jen se zákazníky, kteří mají zájem o koupi vozu
  • Odborné poradenství zákazníkům při prodeji vozů
  • Podpora prodeje a nákupu ojetých vozů
  • Aktivní vyhledávání zdrojů nákupu vozů
Životopisy posílejte na kontaktní mail: personalni@mamacar.cz

NÁKUPČÍ AUTOMOBILŮ

Máte kontakty, zajímají vás automobily a baví vás obchod? Jste ambiciózní a komunikativní osobnost? Chcete si o výši svého výdělku rozhodovat sami? Pak jste to právě vy, koho hledáme. Pracujte ve společnosti, která patří k nejvýznamnějším prodejcům na trhu s ojetými automobily.

Nabízíme:

  • garantovanou mzdu
  • možnost nadstandardních výdělků
  • možnost kariérního růstu díky významnému rozvoji oddělení nákupu
  • služební automobil

Požadujeme:

  • znalost problematiky nákupu vozů ( technické znalosti, značky, modely, ceny, atd. )
  • středoškolské vzdělání, případně vyučení v oboru.
  • časovou flexibilitu
  • ochotu cestovat
  • ŘP skupiny B

  • Nákupčí nakupuje vozidla jak od firem, tak i soukromých osob včetně jejich administrativy.
  • Nákupčí vykupuje vozy přímo v bydlištích prodejců a pobočkách jednotlivých firem.