Upravit vyhledávání »
Pokročilé vyhledávání


Akce a slevy na auta z MAMA CARU

Vykoledujte si slevu na všechna bílá auta až 50.000 Kč

Hody, hody, doprovody, dejte auto malovaný. Nedáte-li malovaný, dejte aspoň BÍLÝ.

Ano, dáme!
- na každé bíle auto máte slevu až 50.000 Kč

Přiďte si k nám do Kunratic do 1.4.2018 vykoledovat bílé auto se zvýhodněním.


Kompletní nabídku akčních vozů
najdete zde

Podmínky akce:
Zvýhodněná nabídka je časově omezena od 20.3.2018 do 1.4.2018. Vztahuje se na všechna bílá  auta inzerovaná na těchto www stránkách. Konkrétní vyčíslení slevy uvádíme vždy u konkrétního vozu, kde je již zohledněna v inzerované ceně vozu.TOP ÚVĚR a sleva na každý vůz 10 000 až 60 000 Kč

Nemáte dostatečnou hotovost a toužíte po ještě lepším voze? Máme řešení!

 

Právě teď jsme pro vás ve spolupráci s úvěrovou společností Homecredit připravili jedinečný produkt nákupu vozů na splátky TOP ÚVĚR a k tomu ještě bonus z ceny vozu 10 000 – 60 000 Kč!

U každého vámi vybraného vozu z nabídky autobazaru MAMA CAR máte zcela přehledně a transparentně zobrazenu cenu, jak při nákupu v hotovosti, tak při nákupu na splátky, a to včetně DPH i ceny bez DPH pro případ, že podnikáte.

Vyberte si konkrétní automobil v autobazaru MAMA CAR a přijeďte osobně do našeho autocentra v Praze-Kunraticích, kde vám naši finanční poradci připraví nabídku financování vozu podle vašich potřeb a možností.

Podmínky akce:

Akci „TOP ÚVĚR a bonus na každý vůz 10 000 - 60 000 Kč" je možné využít v našem autobazaru v Praze-Kunraticích. Akci nelze kombinovat s jinými slevami ani dalšími probíhajícími akcemi. Akce se týká pouze vozů, které mají zobrazenu cenu jak v hotovosti, tak na finanční produkt. Akci nelze nárokovat zpětně.


 

Výkup všech vozů za NEJVYŠŠÍ CENY 

Rozhodli jste se prodat váš stávající vůz a chcete za něj dostat nejvyšší možnou cenu?

 
Především pro Vás jsme připravili novou akci VÝKUP VŠECH VOZŮ ZA NEJVYŠŠÍ CENY. Stačí udělat následující kroky:

1) Zavolejte ZDARMA na naši linku 800 50 00 50.
2) Nechte si ZDARMA u našich profesionálů vůz ocenit.
3) Přijeďte s vaším vozem do našeho autobazaru kdykoliv mezi 9 a 21 hodinou. Vykoupíme vaše vozidlo za NEJVYŠŠÍ možnou cenu na trhu. Peníze vyplácíme ihned na ruku!
4) V případě, že nemáte čas, nebo chcete řešit prodej vašeho vozu v pohodlí vašeho domova, na výše uvedené lince si domluvte datum a čas. Pro váš vůz si osobně a rádi přijedeme. Peníze Vám vyplatíme opět okamžitě na ruku.
5) U komisního prodeje vaše vozidlo prodáme za vámi požadovanou cenu, bez jakéhokoliv poplatku, to znamená KOMISNÍ PRODEJ ZA 0%. Většinu komisních vozů prodáme do 30 dnů. Dále po prodeji za váš vůz přebíráme jako jediní na trhu veškeré ZÁRUKY a GARANCE!
6) NEJVÝHODNĚJŠÍ PROTIÚČET! Jestliže jste si u nás vybrali nový vůz, tak za váš původní vám nejen vyplatíme NEJVYŠŠÍ CENU NA TRHU, ale na vaše nové auto z naší nabídky dostanete slevu dalších až 50 000 Kč!


 

 

Doprava zdarma pro váš nový vůz

Líbí se vám u nás některý z vozů a nemáte se k nám jak dopravit? Nevadí!

 

Právě pro vás jsme připravili novou službu DOPRAVA ZDARMA. Stačí  udělat tři následující kroky:

  • Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 50 00 50.
  • Rezervujte si u našeho operátora vůz, případně vozy, které se vám líbí.
  • Dohodněte si čas a místo, kde vás naše firemní doprava vyzvedne a ZDARMA dopraví do našeho autobazaru v Praze-Kunraticích.

V případě, že vozy o které máte zájem, se nacházejí na různých pobočkách, tak vám tyto přistavíme na pobočku, kterou si vyberete, nebo vás mezi nimi přepravíme.

Podmínky akce:

Akci „DOPRAVA ZDARMA" je možné využít pro kompletní nabídku vozů v našem autobazaru v Praze-Kunraticích. Doprava zdarma se vztahuje na vzdálenost do cca 50 km od dané pobočky. Akci lze využít pouze za výše uvedených podmínek s telefonickou rezervací konkrétního vozu.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.