Upravit vyhledávání »
Pokročilé vyhledávání


Akce a slevy na auta z MAMA CARU

Přestavba

Vážení klienti,
rok 2020 je ve znamení změn. Právě pro vás chystáme příjemné novinky. Jednou z nich je i nová budova, na které momentálně pracujeme. Touto cestou bychom se vám rádi dopředu omluvili za snížený komfort v blízkosti stavby a zmenšený prostor v kancelářích, kam jsme kolegy z původní budovy, kterou nahradí nová, prozatím přestěhovali.
Co se týče služeb, fungujeme i nadále a nic se pro vás nemění.

Váš Mama Car. 

Vouchery pro všechny !!!

Milí zákazníci,
jaro je za dveřmi a my 
rozdáváme hodnotné vouchery na nákup našich ojetých vozů. Nepropásněte svoji šanci a přijeďte se přesvědčit sami. Jsme tu pro vás od pondělí do neděle mezi 9:00-21:00 hodinou.

Více informací u našich prodejců.

Váš Mama Car. 

Soutěž o 3 dálniční známky na rok 2019 na FB

Zasoutěžte si o 3 dálniční známky na našem FB profilu

Pravidla jsou jednoduchá:

Pod soutěžní příspěvek na našem FB profilu do komentáře napište značky aut, které si myslíte, že mají světla na fotografiích pod uvedenými čisly. Kdo by tápal, ať nakoukne do naší nabídky aut, jelikož všechny jsou z našeho placu.

Trvání soutěže: od 
28.1.2019 do 1.2.2019
Výhra: 3x roční dalniční známka pro vozy do 3,5 tuny na rok 2019

O 3 výhercích rozhodneme losováním ze správných odpovědí po skončení soutěže, ze kterého natočíme krátké video a nasdílíme s vámi na FB profilu. Výherce zkontaktujeme napřímo skrze FB.

Výhra bude předána buď osobně na naší pobočce, kde se můžete těšit i na malý dárek, nebo bude zasláná na sdělenou adresu Českou poštou.
Hodně štěstí!

Podmínky:
Soutěže se mohou účastnit obyvatelé Česká republiky starší 18 let. Vyloučeni jsou zaměstnanci naší společnosti MAMA CAR, a.s. a jejich rodinní příslušníci. Ůčastí v soutěži souhlasité se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle
zásad ochrany osobních udajů
a zařazením do losování. Pořadatel soutěže je společnost MAMA CAR, a.s. (IČ 27134075, se sídlem Kunratická spojka 1169/1, Praha 4). Facebook nemá vůči soutěži žádné závazky. Soutěž není žádným způsobem sponzorovaná, podporovaná ani řízená touto společností a není se soutěží nijak spojená. Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže.


 

Vykoledujte si slevu na všechna bílá auta až 50.000 Kč

Hody, hody, doprovody, dejte auto malovaný. Nedáte-li malovaný, dejte aspoň BÍLÝ.

Ano, dáme!
- na každé bíle auto máte slevu až 50.000 Kč

Přiďte si k nám do Kunratic do 1.4.2018 vykoledovat bílé auto se zvýhodněním.


Kompletní nabídku akčních vozů
najdete zde

Podmínky akce:
Zvýhodněná nabídka je časově omezena od 20.3.2018 do 1.4.2018. Vztahuje se na všechna bílá  auta inzerovaná na těchto www stránkách. Konkrétní vyčíslení slevy uvádíme vždy u konkrétního vozu, kde je již zohledněna v inzerované ceně vozu.


TOP ÚVĚR a sleva na každý vůz 10 000 až 60 000 Kč

Nemáte dostatečnou hotovost a toužíte po ještě lepším voze? Máme řešení!

 

Právě teď jsme pro vás ve spolupráci s úvěrovou společností Homecredit připravili jedinečný produkt nákupu vozů na splátky TOP ÚVĚR a k tomu ještě bonus z ceny vozu 10 000 – 60 000 Kč!

U každého vámi vybraného vozu z nabídky autobazaru MAMA CAR máte zcela přehledně a transparentně zobrazenu cenu, jak při nákupu v hotovosti, tak při nákupu na splátky, a to včetně DPH i ceny bez DPH pro případ, že podnikáte.

Vyberte si konkrétní automobil v autobazaru MAMA CAR a přijeďte osobně do našeho autocentra v Praze-Kunraticích, kde vám naši finanční poradci připraví nabídku financování vozu podle vašich potřeb a možností.

Podmínky akce:

Akci „TOP ÚVĚR a bonus na každý vůz 10 000 - 60 000 Kč" je možné využít v našem autobazaru v Praze-Kunraticích. Akci nelze kombinovat s jinými slevami ani dalšími probíhajícími akcemi. Akce se týká pouze vozů, které mají zobrazenu cenu jak v hotovosti, tak na finanční produkt. Akci nelze nárokovat zpětně.


 

Výkup všech vozů za NEJVYŠŠÍ CENY 

Rozhodli jste se prodat váš stávající vůz a chcete za něj dostat nejvyšší možnou cenu?

 
Především pro Vás jsme připravili novou akci VÝKUP VŠECH VOZŮ ZA NEJVYŠŠÍ CENY. Stačí udělat následující kroky:

1) Zavolejte ZDARMA na naši linku 800 50 00 50.
2) Nechte si ZDARMA u našich profesionálů vůz ocenit.
3) Přijeďte s vaším vozem do našeho autobazaru kdykoliv mezi 9 a 21 hodinou. Vykoupíme vaše vozidlo za NEJVYŠŠÍ možnou cenu na trhu. Peníze vyplácíme ihned na ruku!
4) V případě, že nemáte čas, nebo chcete řešit prodej vašeho vozu v pohodlí vašeho domova, na výše uvedené lince si domluvte datum a čas. Pro váš vůz si osobně a rádi přijedeme. Peníze Vám vyplatíme opět okamžitě na ruku.
5) U komisního prodeje vaše vozidlo prodáme za vámi požadovanou cenu, bez jakéhokoliv poplatku, to znamená KOMISNÍ PRODEJ ZA 0%. Většinu komisních vozů prodáme do 30 dnů. Dále po prodeji za váš vůz přebíráme jako jediní na trhu veškeré ZÁRUKY a GARANCE!
6) NEJVÝHODNĚJŠÍ PROTIÚČET! Jestliže jste si u nás vybrali nový vůz, tak za váš původní vám nejen vyplatíme NEJVYŠŠÍ CENU NA TRHU, ale na vaše nové auto z naší nabídky dostanete slevu dalších až 50 000 Kč!


 

 

Doprava zdarma pro váš nový vůz

Líbí se vám u nás některý z vozů a nemáte se k nám jak dopravit? Nevadí!

 

Právě pro vás jsme připravili novou službu DOPRAVA ZDARMA. Stačí  udělat tři následující kroky:

  • Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 50 00 50.
  • Rezervujte si u našeho operátora vůz, případně vozy, které se vám líbí.
  • Dohodněte si čas a místo, kde vás naše firemní doprava vyzvedne a ZDARMA dopraví do našeho autobazaru v Praze-Kunraticích.


Podmínky akce:

Akci „DOPRAVA ZDARMA" je možné využít pro kompletní nabídku vozů v našem autobazaru v Praze-Kunraticích. Doprava zdarma se vztahuje na vzdálenost do cca 50 km od dané pobočky. Akci lze využít pouze za výše uvedených podmínek s telefonickou rezervací konkrétního vozu.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.