Financování vozu v MAMA CAR

Chybí vám finance na pořízení vozidla? V autobazaru MAMA CAR vám poradíme, jak výhodně nakoupit automobil bez finanční hotovosti. Těšit se můžete na osobní přístup, ochotný a vstřícný personál, který patří mezi profesionály ve svém oboru.

Máte dotazy? Volejte na bezplatnou linku 800 50 00 50 a zeptejte se, jaké jsou vaše možnosti financování vozu. K dispozici jsme pro vás v autobazaru MAMA CAR v Praze-Kunraticích denně od 9:00 – 21:00 hodin včetně víkendů a svátků.

Rychlé vyřízení formalit = rychlý nákup auta

Obvykle u nás vyřízení všech formalit spojených s nákupem a financováním vozu trvá do 60 minut. Poté ihned můžete odjet vaším novým automobilem

Poradenství při nákupu a financování vozu

V případě financování vozu vám naši profesionálně vyškolení poradci pomohou vybrat optimální produkt, a to přesně dle vašich možností a požadavků. Zjistí, jaký úvěr je pro vás nejvýhodnější, porovnají podmínky jednotlivých finančních společností a vyberou vám to nejlepší možné řešení. Zajistěte si férový nákup nového vozu!

Úvěr vozu a finanční partneři

Financujte nákup nového vozu jen prostřednictvím osvědčených společností. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími společnostmi v oblasti financování zánovních vozů, konkrétně jde o Leasing České Spořitelny, Moneta, Cofidis, Essox a Home Credit. Díky nadstandardním podmínkám jsme vám schopni zajistit financování vozu výhodněji než v bance!

Home Credit GE Money Auto s Autoleasing ESSOX

Výhodný nákup vozu formou protiúčtu

Protiúčet je vedle leasingu nebo úvěru při nákupu automobilu dalším oblíbeným způsobem financování vozu. Připravili jsme pro vás zvýhodnění při financování vozu protiúčetem a to bonusem až do výše 15 000 Kč.

Nulová akontace při nákupu vozu v hotovosti

Nechcete za váš nový vůz platit ani korunu v hotovosti? Vyberte si z naší nabídky vhodný vůz, my vám zajistíme financování s 0 % akontací.

Financování vozu mimo MAMA CAR

Rozhodli jste se zakoupit vůz jinde než u nás, ale nemáte na něj peníze? Nevadí. Po dohodě pro vás připravíme financování automobilu, a to levněji než v bance! Možno i v pohodlí vašeho domova.

On line schválení

Již do 15 minut budete mít schváleno financování vašeho nového automobilu. Je to možné díky našemu modernímu systému a propojení s finančními společnostmi. Vše je rychlé, průhledné a pohodlné.

Pojištění automobilu

Povinné ručení automobilu zajišťujeme ve spolupráci s těmi nejlepšími společnostmi na trhu. Doporučíme vám nejvýhodnější pojištění vašeho nového vozu. Konkrétně spolupracujeme se společnostmi Allianz, ČPP, Kooperativa, Uniqa, Generali Česká pojišťovna, ČSOB a Direct.  

 

Proč byste měli pojištění vozu uzavírat přes autobazar MAMA CAR? Díky objemům a dlouholeté spolupráci vám jsme schopni nabídnout pojištění výhodněji než u ostatních zprostředkovatelů, včetně uplatnění vašich stávajících bonusů za bezeškodní měsíce.

Allianz ČPP Kooperativa Uniqa Generali

Výhody pojištění vozu přes autobazar MAMA CAR

CARLOC

Financování doplňků

V případě, že se rozhodnete u nás pro koupi jakýchkoliv doplňků za zvýhodněné ceny (zabezpečení – mechanické i satelitní, pneumatiky, disky, audio atd.), jsme pro vás připravili se společností HOME CREDIT jedinečný produkt financování na tyto doplňkové služby. 
 

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800 50 00 50