Upravit vyhledávání »
Pokročilé vyhledávání


 Financování vozu v MAMA CAR

Chybí vám finance na pořízení vozidla? V autobazaru MAMA CAR vám poradíme, jak výhodně nakoupit automobil bez finanční hotovosti. Těšit se můžete na osobní přístup, ochotný a vstřícný personál, který patří mezi profesionály ve svém oboru.

Máte dotazy? Volejte na bezplatnou linku 800 50 00 50 a zeptejte se, jaké jsou vaše možnosti financování vozu. K dispozici jsme pro vás v autobazaru MAMA CAR v Praze-Kunraticích denně od 9:00 – 21:00 hodin včetně víkendů a svátků.
 

Rychlé vyřízení formalit = rychlý nákup auta

Obvykle u nás vyřízení všech formalit spojených s nákupem a financováním vozu trvá do 60 minut. Poté ihned můžete odjet vaším novým automobilem
 

Poradenství při nákupu a financování vozu

V případě financování vozu vám naši profesionálně vyškolení poradci pomohou vybrat optimální produkt, a to přesně dle vašich možností a požadavků. Zjistí, jaký leasing nebo úvěr je pro vás nejvýhodnější, porovnají podmínky jednotlivých finančních společností a vyberou vám to nejlepší možné řešení. Zajistěte si férový nákup nového vozu!  
 

Leasing vozu a finanční partneři

Financujte nákup nového vozu jen prostřednictvím osvědčených společností. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími společnostmi v oblasti financování zánovních vozů, konkrétně jde o S autoleasing, Monetu, Hello Bank, Essox a Home Credit. Díky nadstandardním podmínkám jsme vám schopni zajistit financování vozu výhodněji než v bance!

Home Credit GE Money Auto s Autoleasing

 

Výhodný nákup vozu formou protiúčtu

Protiúčet je vedle leasingu nebo úvěru při nákupu automobilu dalším oblíbeným způsobem financování vozu. Připravili jsme pro vás zvýhodnění při financování vozu protiúčetem a to bonusem až do výše 15 000 Kč.
 

Nulová akontace při nákupu vozu v hotovosti

Nechcete za váš nový vůz platit ani korunu v hotovosti? Vyberte si z naší nabídky vhodný vůz, my vám zajistíme financování s 0 % akontací.
 

Financování vozu mimo MAMA CAR

Rozhodli jste se zakoupit vůz jinde než u nás, ale nemáte na něj peníze? Nevadí. Po dohodě pro vás připravíme financování automobilu, a to levněji než v bance! Možno i v pohodlí vašeho domova.
 

On line schválení

Již do 15 minut budete mít schváleno financování vašeho nového automobilu. Je to možné díky našemu modernímu systému a propojení s finančními společnostmi. Vše je rychlé, průhledné a pohodlné. 
 

Pojištění automobilu

Povinné ručení automobilu zajišťujeme ve spolupráci s těmi nejlepšími společnostmi na trhu. Doporučíme vám nejvýhodnější pojištění vašeho nového vozu. Konkrétně spolupracujeme se společnostmi Allianz, Česká pojišťovna, ČPP, Kooperativa, Uniqa, Generali, ČSOB a Direct.  

 

Proč byste měli pojištění vozu uzavírat přes autobazar MAMA CAR? Díky objemům a dlouholeté spolupráci vám jsme schopni nabídnout pojištění výhodněji než u ostatních zprostředkovatelů, včetně uplatnění vašich stávajících bonusů za bezeškodní měsíce.

Allianz ČPP Česká pojišťovna Kooperativa Uniqa Generali

 

Výhody pojištění vozu přes autobazar MAMA CAR

  • Všechny druhy pojištění s vámi uzavřeme okamžitě na místě bez zbytečného čekání a administrativy a to vše doslova za pár minut.
  • Při nákupu vozu v autobazaru MAMA CAR a současném uzavření jakéhokoliv typu pojištění  získáváte okamžitě slevu 20 % z pojistné částky a to nad rámec vašich bonusů!
  • Navíc máte možnost získat další až 30% slevu na pojištění, pokud si od nás za zvýhodněnou cenu zakoupíte satelitní zabezpečení firmy CARLOC.

CARLOC

 

Financování doplňků

V případě, že se rozhodnete u nás pro koupi jakýchkoliv doplňků za zvýhodněné ceny (zabezpečení – mechanické i satelitní, pneumatiky, disky, audio atd.), jsme pro vás připravili se společností CETELEM jedinečný produkt financování na tyto doplňkové služby. 
 

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800 50 00 50

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.