Profil společnosti

Obchodní společnost MAMA CAR a.s. se zabývá nákupem a prodejem automobilů již více než 20 let. Za tuto dobu využilo našich služeb již desetitisíce spokojených zákazníků. Pro naše zákazníky máme v Praze 4 Kunraticích k dispozici moderní prodejní plochu o celkové ploše 10 000 m2 s nabídkou až 500 vozů, kde naprostá většina je po prvním majiteli z Čech a kompletní historií.

MAMA CAR je společnost s ryze českým kapitálem. Akcionáři MAMA CAR, zkušení odborníci na trhu se zánovními automobily usilují o trvalý rozvoj společnosti MAMA CAR, zaměřený především na zkvalitnění služeb zákazníkům, rozvoj zázemí, velikost prodejní plochy a odpovídající nabídku kvalitních a prověřených vozů. Důraz je kladen především na kvalitu prodávaných automobilů. 

Otevřeno pro vás máme každý den od 9,00 do 21,00 hodin včetně víkendů a svátků. Mottem společnosti MAMA CAR je neustálé zvyšování kvality služeb a nabídky prodávaných automobilů.

Všechny naše nabízené vozy mají jasný původ a procházejí dokonalým prověřením od společností Cebia a Cardetect. Samozřejmostí je certifikát kontroly najetých kilometrů a to u všech vozů v nabídce, předprodejní servis a nadstandardní příprava vozů k prodeji.

K dispozici je pro vás, naše zákazníky, tým proškolených profesionálů, který vám kdykoliv poradí jak s výběrem vozu, tak způsobem jeho financování. MAMA CAR nabízí financování formou úvěru, leasingu, zpětného leasingu a také protiúčtu. V našem autocentru lze uzavřít na váš nový vůz velmi výhodné povinné i havarijní pojištění od renomovaných pojišťoven.

Pokud potřebujete okamžitě prodat svůj vůz a získat peníze, společnost MAMA CAR od vás vůz vykoupí a ihned dohodnutou částku vyplatí.

V nabídce služeb společnosti MAMA CAR je také prodej a montáž satelitního i mechanického zabezpečovacího zařízení a dalších doplňků, profesionální čištění interiéru vozu, zajištění STK, evidenční kontroly, odhlášení a přihlášení vozu na odboru dopravně správních agend.

Specializujeme se též na dodání automobilu dle vašich individuálních požadavků. Obchodní společnost MAMA CAR pro své klienty připravuje řadu zajímavých akcí, jak v oblasti financování, pojištění, tak i prodeje doplňkových služeb na všechny vozy.

Závěrem bych vám chtěl popřát mnoho pozitivního při výběru nového vozu a hodně úspěšně ujetých kilometrů za volantem vašeho automobilu. Rádi vás uvítáme jak na našich webových stránkách, tak při osobní návštěvě našeho moderního autocentra. 

 

Michal Řehák
předseda představenstva