Cebia report - ověření najetých kilometrůKaždý majitel nového vozu chce mít jistotu, kolik jeho automobil najezdil kilometrů
. U nás se nemusíte bát přetočených kilometrů. Ačkoli je 90 % vozů z naší nabídky po prvním majiteli, se servisní historií, naše společnost prověřuje skutečný počet najetých kilometrů.  Po prověření vydáváme ve spolupráci s nezávislou společností CEBIA osvědčení o skutečném stavu najetých kilometrů CEBIA report.

Kontrola stavu tachometru automobilu

Spočívá v matematické analýze evidovaných záznamů stavu tachometru kontrolovaného vozidla. Vytvořením matematického modelu ujetých kilometrů a jeho porovnání s aktuálním stavem tachometru na vozidle a stářím vozidla. Výsledkem je informace, zda existuje nebo neexistuje podezření z neoprávněné změny stavu tachometru vozidla.

Proč Cebia Report?

Změny údajů, které vám při nákupu vašeho nového vozu mohou znepříjemnit život a co víc, znehodnotit vaší investici, nemusí poznat ani odborník. Jsou však možnosti, jak většině rizik předejít, nebo je aspoň minimalizovat.

Informace o tom, zda má vůz stočený tachometr, lze získat ze systému společnosti CEBIA, který se nazývá  Autotracer. Ten zahrnuje více než 100 miliónů údajů o ojetých osobních a užitkových vozech a motocyklech registrovaných v ČR. Zájemce tak z databáze získá skutečný stav tachometru vozu, rok jeho výroby, zda vůz není aktuálně zatížen leasingem, zda není kradený nebo není předmětem exekuce. Systém Autotracer informace z těchto databází sbírá do jednoho souboru, a tak uživatel získá během několika sekund přehled o všech dostupných údajích ke konkrétnímu automobilu.

Ke každému zakoupenému vozu tak zákazník získá osvědčení (tzv. Cebia report), což je doklad pravdivosti uváděných údajů o voze v pěti základních kategoriích – správnost VIN, rok výroby, kontrola odcizení, finanční závazky a stav tachometru.

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800 50 00 50