Nákup auta na protiúčet

V případě, že se chystáte vyměnit váš původní vůz za nový, potom je pro vás nákup vozu formou protiúčtu ideální volbou. Jak nákup auta na protiúčet funguje? Váš původní vůz zanecháte v autobazaru MAMA CAR jako protihodnotu k nově vybranému automobilu. Popřípadě může být hodnota vozu použita jako akontace v rámci leasingové smlouvy, nebo úvěru. Nákup automobilu na protiúčet vám ušetří řadu starostí s podáváním inzerátu a prodejem vašeho starého vozidla.

 

Nákup i prodej vozu vyřídíte v autobazaru MAMA CAR rychle a bez zdlouhavého vyřizování formalit. Vše zařídíme za vás, a to obvykle do 30 minut. Po kontrole vašeho vozu s vámi sepíšeme smlouvu a vy od nás můžete okamžitě odjet s vaším novým automobilem.

V případě, že se rozhodnete váš nový vůz financovat formou protiúčtu, připravila pro vás společnost MAMA CAR zvýhodnění až 15 000 Kč.

OBČAN ČR - Potřebné doklady ke koupi vozu

Soukromá osoba:

Fyzická osoba provozující živnost:

Právnická osoba:

VÝŠE ZMÍNĚNÉ PODMÍNKY PLATÍ PRO OBČANY ČR

CIZÍ STÁTNÍ PŘÍSLUŠNÍK - Podmínky pro nákup vozu

Cizí státní příslušník

Doklady od vozu pro prodej formou protiúčtu

 

Při nepřítomnosti majitele vozu, nebo jednatele právnické osoby, v jejímž majetku je prodávaný vůz, je nutné pořídit úředně ověřenou plnou moc majitele k prodeji, převzetí peněz a k převodu vozidla na příslušném magistrátě či okresním úřadě (ke stažení).

Pokud je v technickém průkazu vašeho vozidla zápis o leasingové smlouvě (zástavní právo),  je nutné dodat originální doklad o ukončení zapsaného leasingu (zástavního práva) a plnou moc pro zápis k ukončení leasingu (zástavního práva).

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800 50 00 50