Nákup vozu mimo MAMA CAR

Rozhodli jste se zakoupit vůz jinde než v našem autobazaru MAMA CAR, ale nemáte na něj peníze? Nevadí. Po dohodě pro vás připravíme financování nákupu vozu, a to levněji než v bance! Vše je možné vyřídit i v pohodlí vašeho domova.

Proč financovat nákup vozu přes autobazar MAMA CAR?

 

s Autoleasing Moneta ESSOX Home Credit

 

Nevíte si rady, jaký produkt pro financování vozu vybrat? Naši poradci s vámi na základě Vašich individuálních požadavků projdou a porovnají všechny nabídky a vyberou pro vás tu nejvýhodnější a nejoptimálnější.

Každý den jsme pro vás k dispozici v našem autobazaru v Praze-Kunraticích od 9:00 – 21:00 hodin včetně víkendů a svátků. (Možnost objednání osobní návštěvy na  bezplatné lince  800 50 00 50

Podmínky získání úvěru pro nákup vozu

Doklady pro získání úvěru na financování vozu

Nákup vozu bez hotovosti

Nechcete nebo nemůžete za váš nový vůz platit ani korunu v hotovosti? Zajistíme vám  financování s 0% akontací.

Orientační výpočet splátek

Chcete mít jistotu, že nový vůz můžete bez problémů splácet? Zjistěte orientační splátky vašeho automobilu. Stačí vyplnit jednoduchý on-line splátkový formulář.

 

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800 50 00 50

Zpětný úvěr vozu

V případě, že potřebujete finance v hotovosti a i nadále využívat vaše vozidlo, využijte nabídky zpětného leasingu.

Co je zpětný úvěr vozu

Jak získat zpětný úvěr automobilu?

Přijeďte i se svým vozem do autobazaru MAMA CAR, kde váš vůz reálně oceníme a zajistíme veškeré formality a administrativní náležitosti. Pokud váš vůz bude splňovat všechna kritéria úvěru (plátce DPH, odpočtové vozidlo)  a vozidlo nebude zatíženo žádnou zástavou, vyplatíme vám sjednanou finanční částku ihned a v hotovosti!
Vůz od této chvíle splácíte finanční společnosti, nadále jej po celou dobu splácení využíváte jak k soukromým účelům, tak i pro podnikání.