Úvěr na auto, půjčka

Vybrali jste si u nás nový vůz a nemáte dostatek finančních prostředků? Na  jakýkoliv vámi vybraný automobil, vám v autobazaru MAMA CAR zprostředkujeme úvěr v potřebné výši u některého z našich finančních partnerů. Vybírat můžete z produktů renomovaných společností.

 

s Autoleasing Moneta ESSOX Home Credit

 

Potřebujete s výběrem úvěru na nákup vozu poradit? Obraťte se na naše poradce, kteří s vámi vše proberou a na základě vašich preferencí i možností vyberou nejlepší možný produkt. 

Podmínky získání úvěru na nákup vozu

Doklady pro získání úvěru na nákup automobilu

On line schválení

Již do 15 minut budete mít schváleno financování vašeho nového automobilu. Je to možné díky našemu modernímu systému a propojení s finančními společnostmi. Vše je rychlé, průhledné a pohodlné. 

Nákup vozu bez hotovosti

 Líbí se vám některý z ojetých automobilů? Potřebujete nutně vůz, ale nemáte dostatek financí v hotovosti? Rádi vám zajistíme financování vozu bez nutnosti finanční hotovosti! Ještě dnes můžete odjet novým automobilem 

Orientační výpočet splátek

Chcete mít jistotu, že nový vůz můžete bez problémů splácet? Zjistěte orientační splátky vašeho automobilu. Stačí vyplnit jednoduchý on-line splátkový formulář .

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800 50 00 50