Ověření vin kódu a garance původu vozidla

Hledáte spolehlivý vůz? I ojetý automobil může mít záruky a garance. V autobazaru MAMA CAR máte jistotu, že vůz, který kupujete má prověřený původ a navíc je téměř 90 % automobilů v naší nabídce po prvním majiteli a znáte jejich servisní historii.

Každý vůz v autobazaru prověřujeme:

 1. Kontrola VIN automobilu - Konkrétně zjišťujeme, zda je skladba VIN v pořádku, zda VIN obsahuje pouze povolené znaky a zda kontrolované VIN obsahuje typické sekvence znaků, které jsou jedinečné pro daného výrobce, značku a model vozidla. Dále zjišťujeme, zda VIN obsahuje kontrolní číslici a pokud ano, tak zda odpovídá kontrolovanému VIN. 

   

 2. Kontrola roku výroby vozu - Ověřujeme skutečný rok (event. i měsíce) výroby vozidla. Porovnáním roku výroby vozidla a roku 1. registrace je možno zjistit dobu uskladnění u výrobce před prvním prodejem automobilu. 

   

 3. Nebyl vůz odcizen? - U nás máte jistotu, že nekupujete kradený vůz! Prověřujeme totiž, zda vůz není evidován jako odcizený v registru odcizených vozidel Policie ČR a SR. 

   

 4. Kontrola financování automobilu - Prověřujeme, zda kontrolované vozidlo není vedeno v majetku vybraných leasingových společností. 

   

 5. Ověřujeme stáří vozu - Tedy zjišťujeme, kdy kontrolované vozidlo bylo vyrobeno a od kdy užíváno. 

   

 6. Nevykupujeme vozy s problematickou minulostí - Proto máte jistotu, že u nás koupíte jen vozy od slušných majitelů.

   

 7. Prověřujeme zda není vůz v EXEKUCI - Nemusíte se obávat, že byste koupili vůz dlužníka, na kterého je uvalena exekuce

   

 8. Vydáváme osvědčení vozu -  Tzv. Cebia REPORT (osvědčení o skutečném stavu najetých kilometrů) ve spolupráci se společností Cebia.

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800 50 00 50