Upravit vyhledávání »
Pokročilé vyhledávání


Proč koupit ojetý vůz v MAMA CAR

Co je pro vás při koupi ojetého vozidla skutečně důležité? Pravděpodobně je to spolehlivost, férový přístup prodejce, prověření ojetého automobilu. Takový servis vám poskytujeme v autobazaru MAMA CAR.

autobazaru MAMA CAR zajišťujeme

  • Prověření původu ojetého vozu
  • Kontrola skutečného stavu tachometru
  • Prověření, zda na ojetý vůz není exekuce
  • Kontrola, zda se nejedná o kradený vůz
  • Výhodné financování vozů (leasing, půjčka apod.)

V pobočkách autobazaru MAMA CAR v Praze se vám budou věnovat vstřícní odborníci, kteří jsou ochotni pravdivě odpovědět na vaše dotazy a pomoci vám s výběrem vozu.

„Otevřeno máme každý den od 09:00 – 21:00 hodin včetně víkendů a svátků.“

 

MAMA CAR - to jsou kvalitní ojeté vozy

90 % vozů v nabídce autobazaru MAMA CAR je po prvním majiteli a tyto automobily mají servisní historii. Všechny ojeté vozy procházejí důkladnou předprodejní prohlídkou a profesionální přípravou vozu k prodeji.

 

Prověření původu vozů

100 % vozů v v nabídce autobazaru MAMA CAR prochází prověřením původ automobilu. Máte tak jistotu, že nekupujete kradený vůz nebo automobil s pochybným původem. 

  

Garance kontroly najetých kilometrů

Žádné obavy z přetočených kilometrů! U všech ojetých vozů v nabídce provádíme kontrolu stavu najetých kilometrů. Vydáváme profesionální a důvěryhodné ověření – CEBIA report.

  

Žádné skryté poplatky při koupi vozu

Neúčtujeme žádné administrativní ani jiné skryté poplatky. Zaplatíte pouze za to, co si koupíte!

 

Rychlé vyřízení formalit při nákupu vozu

Obvykle u nás vyřízení všech formalit spojených s nákupem ojetého automobilu trvá do 60 minut. Poté ihned můžete odjet vaším novým vozem.

 

Poradenství - výběr ojetého automobilu

Naši profesionálně vyškolení prodejci a poradci pomohou vybrat optimální vůz a  produkt přesně vyhovující vašim potřebám, porovnají vybrané vozy a  podmínky financování a pojištění, sdělí výhody daného řešení.

  

Financování vozu

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími společnostmi v oblasti financování zánovních vozů, a to společnostmi S autoleasing, GE money, Cetelem a Home Credit. Díky nadstandardním podmínkám jsme vám schopni zajistit financování výhodněji než v bance!

 

s Autoleasing GE Money Auto Home Credit

 

Zvýhodnění při nákupu vozu formou protiúčtu

V případě, že se rozhodnete váš nový vůz financovat formou protiúčtu, pro vás naše společnost připravila zvýhodnění až 15 000 Kč.

  

Nákup ojetého automobilu bez hotovosti

Nechcete za váš nový vůz platit ani korunu v hotovosti? Vyberte si z naší nabídky vhodný vůz, my vám zajistíme financování s 0% akontací.

 

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800 50 00 50

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.