Proč koupit ojetý vůz v MAMA CAR

Co je pro vás při koupi ojetého vozidla skutečně důležité? Pravděpodobně je to spolehlivost, férový přístup prodejce, prověření ojetého automobilu. Takový servis vám poskytujeme v autobazaru MAMA CAR.

autobazaru MAMA CAR zajišťujeme:

 

Prověření původu ojetého vozu

Kontrola skutečného stavu tachometru

Prověření, zda na ojetý vůz není exekuce

Kontrola, zda se nejedná o kradený vůz

Výhodné financování vozů (leasing, půjčka apod.)

 

 

V pobočkách autobazaru MAMA CAR v Praze se vám budou věnovat vstřícní odborníci, kteří jsou ochotni pravdivě odpovědět na vaše dotazy a pomoci vám s výběrem vozu.

„Otevřeno máme každý den od 09:00 – 21:00 hodin včetně víkendů a svátků.“

MAMA CAR - to jsou kvalitní ojeté vozy

90 % vozů v nabídce autobazaru MAMA CAR je po prvním majiteli a tyto automobily mají servisní historii. Všechny ojeté vozy procházejí důkladnou předprodejní prohlídkou a profesionální přípravou vozu k prodeji.

Prověření technického stavu a původu auta

Veškerá auta, která pro vás vykupujeme a tedy zařazujeme do naší pestré nabídky, vybíráme jako bychom je vybírali pro naše nejbližší. Důkladně kontrolujeme technický stav každého z vozů, včetně servisní historie a původu. Máte tak jistotu, že nekupujete kradený vůz nebo automobil s pochybným původem. 

Garance kontroly najetých kilometrů

Žádné obavy z přetočených kilometrů! U všech ojetých vozů v nabídce provádíme kontrolu stavu najetých kilometrů. Vydáváme profesionální a důvěryhodné ověření – CEBIA report.
 

Sleva za rezervaci až 10.000 Kč

Vybrali jste si auto na webových stránkách našeho bazaru MAMA CAR? Nechcete, aby vám jej někdo vyfoukl, dříve než se stihnete na něj přijet podívat fyzicky? Stačí zavolat 800 50 00 50, nezávazně si vůz zarezervovat a ještě ušetřit na konečné ceně. Na každý předem telefonicky zarezervovaný vůz získáte bonus až 10.000 Kč.

Rodinná atmosféra

Na rovinu říkáme, že nejsem autosalón s prodejci v naleštěných botách. U nás se setkáte s příjemnou až rodinnou atmosférou, na které si zakládáme. Uvědomujeme si, že při výběru auta, dalo by se říct při výběru nového člena rodiny,  je pohoda důležitá.  

Nezdržíme vás - rychlé vyřízení formalit při nákupu auta

Víme jak je pro vás čas cenný a proto vás zbytečně nezdržíme zdlouhavým papírováním. Obvykle u nás vyřízení všech formalit spojených s nákupem ojetého automobilu trvá do 60 minut. Poté ihned mužete nasednout a odjet svým novým autem.

S výběrem ojetého vozu vám poradíme

Nejste odborník na auta? Nevadí. Naši prodejci autům rozumí a dokáží vám i poradit, který pro vás bude ten nejvhodnější. Proberou s vámi k čemu vůz primárně chcete využívat, co je pro vás podstatné a co méně. Projedou s vámi zkušební jízdy a v neposlední řadě srovnají podmínky financování a pojištění.

Financování vozů

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími společnostmi v oblasti financování zánovních vozů, a to společnostmi Leasing České spořitelny, Moneta, Cofidis, Essox a Home Credit. Díky nadstandardním podmínkám jsme vám schopni zajistit financování výhodněji než v bance.

HomeCredit Moneta ESSOX sAutoleasing

 

Zvýhodnění při nákupu vozu formou protiúčtu

V případě, že se rozhodnete váš nový vůz financovat formou protiúčtu, pro vás naše společnost připravila zvýhodnění až 15 000 Kč.

Nákup ojetého automobilu bez hotovosti

Nechcete za váš nový vůz platit ani korunu v hotovosti? Vyberte si z naší nabídky vhodný vůz, my vám zajistíme financování s 0% akontací.

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800 50 00 50