Mechanické a satelitní zabezpečení vozidel

Autobazar MAMA CAR kromě prodeje vozů také dbá na ochranu investice našich zákazníků. V případě odcizení vozu vždy dochází ke ztrátám v řádu desítek tisíc korun, a to i u havarijně pojištěných vozů. Z tohoto důvodu se specializujeme i na zabezpečení automobilů, od poradenství, přes prodej a montáž zabezpečovacích systémů. V naší nabídce máme jak mechanická, tak i moderní satelitní zabezpečení vozu. Výhodou investice do zabezpečení je kromě ochrany vozu také možnost následné slevy na pojištění až do výše 30 %.

Satelitní zabezpečení vozidel MAMA CAR Autodohled

Pokud máte ve svém voze instalováno satelitní zabezpečovací zařízení MAMA CAR Autodohled, můžete po přihlášení sledovat pozici svého vozu.

Na tomto místě můžete také aktivovat svůj účet nebo získat zapomenuté heslo k účtu.

MAMA CAR Autodohled pracuje na principu sledování vozidel pomocí GPS technologie. GPS jednotka, která je skrytě umístěna ve voze, monitoruje polohu, rychlost, čas a další hodnoty, které je možné po přihlášení do této webové aplikace sledovat.

 

Výhody satelitního zabezpečení vozu MAMA CAR Autodohled:

Cena:

Standarní ceník dle modelu zařízení:

  BASIC
FLEET
Cena zařízení 6 490 Kč 7 490 Kč
Montáž 1 490 Kč 1 490 Kč
Cena roční on-line služby 1 800 Kč 1 800 Kč
Celkem 9 780 Kč
10 780 Kč

 

Se satelitním zabezpečením MAMA CAR autodohled získáte slevu na pojištění až 12%Dokumenty ke stažení:

Mechanické zabezpečení vozidel Defend Lock 

Mechanické zabezpečení automobilu Defend Lock je jedničkou mezi zámky na řadicí páky - splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost. Je masivně a pevně spojen s karosérií vozu a využívá unikátní patentovanou zámkovou vložku.

Obsluha zámků Defend Lock je velice snadná, neboť je lze zamknout pouhým pootočením a zatlačením zámkové vložky. K odemknutí stačí lehké pootočení klíče s vlastním Defend Lock profilem.

Systém je založen na blokování řadicí páky v poloze zpětného chodu u manuální převodovky nebo v poloze parking u převodovky automatické.


 

Defend Lock

Na zabezpečení Defend Lock je poskytována záruční doba 5 let!

Pískování skel automobilu

Chcete snížit pravděpodobnost odcizení vašeho vozidla o 96 %? Potom zabezpečte svůj vůz velice snadným, ale velmi účinným pískováním skel.

Jak pískování skel vozu zabrání jeho krádeži?

Pískování skel automobilů spočívá ve znehodnocení vozidla pro zloděje. Každý, kdo musel z jakékoliv příčiny přesklít celý automobil ví, že to přišlo řádově na dvacet a více tisíc korun. O tyto peníze zloděj nutně přichází, pokud odcizí vozidlo s označenými okny.

Další peníze ztrácí při samotném prodeji. Okna každého automobilu jsou totiž označena homologační značkou, která obsahuje datum jeho výroby – v drtivé většině případů odpovídající roku výroby vozidla. Pokud např. zloděj dnes odcizí vozidlo značky Škoda Octavia roku výroby 2000 (na všech oknech takového automobilu je v homologační značce uveden rok výroby skla – rok 2000) s označenými okny kódem, musí taková okna pro legalizaci odcizeného vozu v ČR vyměnit. Zloděj bude muset sehnat nejen kompletní sadu oken, ale ještě oken roku výroby 2000, a to není jistě snadný úkol.

Zloděj většinou nemá jinou možnost, nežli provést výměnu oken za zcela nová (tj. s jiným rokem výroby). Takovou záměnu však odhalí prakticky každý automechanik a může znamenat pouze dvě věci, buď bylo vozidlo v minulosti hodně havarované, nebo je odcizené. V obou případech je cena prodávaného vozu hluboko pod běžnou cenou a pro zloděje nezajímavá.

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800 50 00 50